DEŇ ZEME – SÚŤAŽ – VÝSLEDKY

Milé deti, žiačky a žiaci,

ďakujeme veľmi pekne, že ste sa v takom hojnom počte zúčastnili našej súťaže ku dňu Zeme 2020.

Súťaž bola určená pre školské kolektívy a jednotlivcov na tému: „Koronakríza ako šanca pre planétu Zem“, ako aj pre jednotlivcov o najkrajší list „Ľudstvu od matky Zeme“.

Srdečne ďakujeme a blahoželáme všetkým zúčastneným deťom a študentom. Ďakujeme Vám za vytvorené  a prihlásené práce, ktorými ste podporili prvý ročník našej súťaže.

Dovoľte nám, aby sme vyhlásili víťaza v kategórii školských kolektívov na tému „Koronakríza ako šanca pre planétu Zem“, ktorým sa stávajú Lucia Fraňová a Alexandra Michalcová z Gymnázia M. R. Štefánika,  Nové Mesto nad Váhom. Srdečne blahoželáme! Odmeny získavajú všetky zúčastnené kolektívy.

V súťaži jednotlivcov Vaše výtvory Matku Zem veľmi dojali a tak sa rozhodla, že víťazmi ste VŠETCI!     A preto sa chce všetkým zúčastneným poďakovať darčekom.

Kompletné výsledky súťaže nájdete TU (.pdf)

VÝSLEDKY – BROŽÚRA

DEŇ ZEME 2020_BROZURA_1.cast

DEŇ ZEME 2020_BROZURA_2.cast

Deň Zeme 2020_prezentácie

Víťaznú prácu si môžete pozrieť na Facebookovom profile ÚKE SAV

Dúfame, že na budúci rok sa tiež aktívne zapojíte do ďalšieho ročníka tejto súťaže. Srdečne ďakujeme aj Vašim pedagógom a rodičom za ich podporu a pomoc.

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu Vám nevieme zagratulovať osobne, ceny a diplomy Vám odošleme prostredníctvom Slovenskej pošty na Vaše adresy. Ďakujeme za pochopenie.

So srdečným pozdravom

doc. RNDr. Zita Izakovičová, PhD.

riaditeľka